Наші партнери

Центр A.KID «Tomatis-Kiev» оснащений всім необхідним обладнанням Tomatis®, включаючи індивідуальне програмне забезпечення і апарати Forbrain®.

Запорука успіху роботи центру - це колективний, командний, підхід до корекції та взаємодія фахівців і батьків, членів сім'ї.

Наші фахівці не тільки якісно супроводжують терапію «Tomatis®», а й працюють у всіх психолого-корекційних напрямках, включаючи нейрокоррекцію, арт-терапію, бодінаміку, поведінкову терапію, ігрову терапію, логопедичні заняття, корекцію пізнавальних процесів і навчальних навичок, як в індивідуальному, так і в груповому форматі.

У центрі A.KID «Tomatis-Kiev» проводиться терапія Tomatis® на найвищому професійному рівні і використовується новітні можливості всіх 4-х рівнів від Tomatis Development S.A®
ТРК «Глас» – духовно-просвітницький, культурологічний телеканал для всієї родини.

Наша продукція – для відкритих сучасним тенденціям людей, які прагнуть самовдосконалення й духовного розвитку, для молоді та дітей, які хочуть пізнати закони буття і бути вільними у своєму виборі.

Високий рівень документальних і науково-популярних фільмів, розважально-пізнавальних програм телеканалу «Глас» підтверджено нагородами міжнародних кінофестивалів та урядовими відзнаками.

Наша мета: допомогти глядачам почути слова істини, премудрості, добра і правди, що містяться в текстах Святого Письма, вітчизняних і зарубіжних філософів, істориків, письменників та поетів, в усній народній творчості тощо. Показати красу Богом створеного світу. Об'єднати людей, котрим потрібна допомога та тих, хто бажає допомогти ближньому.
"Магнат" - це кінноспортивний клуб з 20-річною історією, професійними стандартами верхової їзди і неповторною атмосферою. Крім кінно-спортивної школи в "Магнаті" також є величезний вибір занять для приємного відпочинку на будь-який смак: від кінних прогулянок до навчання коней трюкам. Будемо раді бачити кожного, хто також небайдужий до коней, як і ми!