Новини та події

"Рік тому ми разом із сім'ями ГО "Долоні" вирушили у щорічну подорож до святинь України.

З 18-го по 23 червня ми були паломниками у Городокському Свято-Миколаївському жіночому монастирі!

З вірою і надією прагнемо повторити нашу щорічну подорож і просимо допомоги, вашої підтримки, щоби діти з особливими потребами, які мають вроджені вади розвитку і потребують спеціального транспорту для здійснення подорожі, мали можливість рушити до святинь Рівненщини.

Вартість оренди спеціального автобуса і необхідного пального цього річ складає близько 58 000 грн.
Детальніше
Наказ МОЗ України від 23.05.2018 № 981 "Про затвердження перекладу Міжнародної класифікації функціонування, обмежень життєдіяльності та здоров'я та Міжнародної класифікації функціонування, обмежень життєдіяльності та здоров'я дітей і підлітків".
Детальніше
В Україні планують відкрити 500 інклюзивно-ресурсних центрів до 1 вересня.
Про це розповіла керівник директорату інклюзивної та позашкільної освіти Міністерства освіти та науки Лариса Самсонова в інтерв'ю "Громадському".

За її словами, загалом в Україні мають відкрити близько 800 центрів.
"Але це не за один рік. В цьому році ми плануємо створити близько 500 центрів до 1 вересня. Зараз є тільки 50 – попереду великий шмат роботи. Але громади трудяться, вже є близько 200 рішень про створення нових центрів", – розповіла вона.

Детальніше
Які види дитячих виплат передбачені в Україні? Як розрахувати суму допомоги по вагітності та пологах? Коли виплачується дородова допомога? Скільки платять в Україні за народження другої, третьої дитини? На всі ці та багато інших важливих питань надав відповідь Юридичний портал України.
Детальніше