Про нас

Наша громадська організація, створена у березні 2005 року 28-ма сім'ями, які виховують дітей і молодь з особливостями фізичного і психічного розвитку. Протягом всього часу існування , від моменту створення, ми сприяємо наданню комплексної допомоги , яка всебічно впливає на розвиток дітей та молоді з функціональними порушеннями.

Основна мета організації - це сприяння наданню комплексних професійних психолого-педагогічних корекційних послуг дітям і молоді з функціональними обмеженнями, а також покращення якості життя сімей, які виховують та доглядають осіб з вадами розвитку та проблемами соціальної адаптації.

Громадська організація "Долоні" веде просвітницьку роботу з залученням профільних фахівців, батьків, та небайдужих до проблеми людей, для формування інклюзивного середовища в суспільстві, шляхом проведення зустрічей, семінарів, лекцій, круглих столів, тощо. Ми активно обмінюємось досвідом з іншими організаціями, співпрацюємо зі ЗМІ.

Суттєво важливим в діяльності нашої організації є висвітлення проблем і пошук рішень щодо покращення якості реабілітаційних послуг та навчання дітей та молоді з особливими потребами.

Значна частина діяльності нашої громади полягає в сприянні наданню соціального супроводу та психологічної підтримки сім'ям , які виховують дітей та молодь з інвалідністю. Ми організовуємо подорожі та екскурсії для наших сімей, культурно — просвітницькі заходи, свята, опікуємось потребами один одного.

Адже, в теперішній час жодній сім'ї неможливо надати гарантію народження стовідсотково здорової дитини, але скільки не було б несприятливих факторів розвитку, кожна дитина гідна бути щасливою!